Biesiada Disco Polo -koncerty: Sławomir, Afterparty, Freaky Boys

Biesiada Disco Polo -koncerty: Sławomir, Afterparty, Freaky Boys

Tczew, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Aug.
4

Description

W ramach akcji Lato w mieście zapraszamy na Biesiadę Disco Polo, podczas której wystąpią Sławomir, Afterparty, Freaky Boys.

Sławomir
Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island. Po sukcesach w USA, zdobyciu publiczności i fanów, szczególnie ze środowiska polskich kierowców trucków Sławomir przygotował pierwszy singiel na rynek ojczysty pt „MEGIERA”.
Utwór z miejsca podbił serca polskich słuchaczy. W tej chwili ma już ponad 7 mln wyświetleń na YT. W teledysku nakręconym do utworu udział wzięły gwiazdy polskiego kina: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz muza artysty Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Teledysk jest dobrą okazją, by porozmawiać o dystansie do siebie, kryzysie męskości i o tym jak mężczyźni postrzegają kobiety (3 kreacje Ewy Kasprzyk). Zdjęcia do klipu odbyły się w polskiej wsi Konina oraz za granicą, a budżet przekroczył 15 000$.
W Ojczyźnie Sławomir występuję wraz z zespołem “Trzymamy się Zapały”, który tworzą
czołowi muzycy z Warszawy. Tuż po przyjeździe do Ojczyzny, Sławomir został godnie powitany przez władze Warszawy
oraz zaproszony do popularnego programu “Jaka to melodia”, gdzie wraz z zespołem promował drugi singiel “Ni mom hektara”, który również doczekał się znakomitego wideoklipu.
Trzecim, równie udanym singlem Sławomira został utwór „ Aneta” nagrany z udziałem legendarnej grupy VOX. W rolę Anety w teledysku wcieliła się Małgorzata Socha. Sławomir zaprezentował utwór na żywo podczas Sopot Hit Festival w Operze Leśnej.
Obecnie Sławomir kończy nagrania do debiutanckiego Longpleja, który powstał dzięki środkom przekazanym przez Fanów Sławomira.

Afterparty
Zespół AFTER PARTY w ciągu 3 lat wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Koncerty zespołu to mega wydarzenie i mega show. Zespół w ciągu 3 lat nagrał 10 teledysków i wydał 2 płyty długogrające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów.. Mega sukcesem zespołu było zajęcie 1 miejsca na Festiwalu w Kobylnicy gdzie za piosenkę TYLKO ONA JEDYNA otrzymali statuetkę za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV . Teledysk "Bujaj się" na portalu Youtube obejrzało już ponad 20 mln osób , Piosenka Tylko Ona Jedyna na liczniku ma już ponad 50 mln wyświetleń i cały czas rośnie, cały kanał youtube zespołu After Party obejrzało już ponad 300 mln osób. Zespół AFTER PARTY koncertował miedzy innymi w Szkocji , Szwecji , Niemczech, Angli ,Canadzie , i dwukrotnie w USA .
PATRYK PEGZA – vocalista , aranżer, song writer, music production
MARIUSZ PAWLAK – Dj navigator , akustyk
BARTEK KOŁODZIEJ- Tancerz
MACIEJ NOWAK – Tancerz

Freaky Boys
Zespół Freaky Boys powstał w 2012 roku.
W skład zespołu wchodzi Krystian Nowak, Kamil – Dj. Camilion oraz urocze tancerki. Największe przeboje zespołu Freaky Boys: ''Do białego rana'', ''Moje serce bije bum bum'', ''Chciałbym się zakochać w Tobie".

Miejsce: Amfiteatr Miejski im. Grzegorza Ciechowskiego
Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu, dzieci do lat 10 - wstęp wolny
Attendees
128
Interested
567
Declined
0
Time
saturday 7:00pm august 4, 2018 - 11:00pm
Europe/Warsaw timezone
Venue
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
Tczew, Wyszyńskiego 10
83-110
Poland
Organizer
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Venue